товарів в порівнянні 0шт
Самохідний обприскувач MAF 4200
Самохідний обприскувач MAF 4200
Самохідний обприскувач MAF 4200
Самохідний обприскувач MAF 4200
Самохідний обприскувач MAF 4200

Самохідний обприскувач MAF 4200

Техніка здатна розвивати швидкість до 38 км / ч, обладнана ємністю об'ємом 4600л і міксером на обсяг 60л. За допомогою спеціальної гідравліки забезпечується змінна ширина колії (від 2250мм до 2950мм). потужність 238 к.с. забезпечується за допомогою дизельної силової установки

Є в наявності
8 341 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Самохідний обприскувач MAF 4200

Незалежність гідропневматичних підвісок на кожному з коліс спереду і ззаду робить можливим переміщення на швидкості до 38 км/г.

Функціонування амортизаторів відрізняється стабільністю, завдяки потужним акумуляторам азотного типу.

Дорожній просвіт (1,7 м) разом з можливістю регулювати ширину колії дають можливість застосовувати агрегат для обробки культур технічного призначення (соняшник, рапс).

Трансмісія гідравлічного типу, високоякісні елементи якої зроблені відомими компаніями (Sauer, Poclain) забезпечує можливість плавної зміни швидкості.

Скловолоконна ємність для робочої рідини має обсяг 4600 літрів.

Високонадійна дизельна силова установка виробництва фірми Perkins розвиває потужність в 238 к.с.

Простора кабіна від компанії Claas, а також встановлені в ній вугільний фільтр, пневматичне сидіння, кондиціонер забезпечують оператору високий рівень комфорту і безпеки. Кабіна розміщена на обприскувачі таким чином, щоб забезпечити найкращий панорамний огляд і легкість контролю за всіма робочими процесами.

Для зміни ширини колії в діапазоні 2250 ... 2950 мм є спеціальна гідравліка. Таким чином розширюються можливості застосування агрегату для різних видів культур.

Рульовим управлінням підтримується 3 робочих режиму: краб (переміщення по похилих поверхнях), двоколісний (для доріг), чотириколісний (при розвороті). У коробки передач налічується 4 ступені. Також агрегат комплектується автоматичним стоянковим гальмом.

Для переміщення і функціонування обприскувача в темний час доби передбачено спеціальне освітлення. Щоб прямо на місці можна було приготувати маточний розчин і промивати каністри, агрегат оснащений міксером, обсяг якого 60 літрів.

Об'ємна конструкція гідравлічної штанги оснащена механізмом підйому, які мають Паралелограмна конструкцію, і азотними акумуляторами. Форсунки повністю захищені.

Бортовий комп'ютер Bravo 400S забезпечує оператору можливість контролю за робочим процесом прямо з кабіни (в ній змонтовано дисплей). Крім того, комп'ютером в авторежимі підтримується задана норма внесення добрив, незалежно від того, з якою швидкістю рухається обприскувач.

Виробник: Maf

короткі характеристики Самохідний обприскувач MAF 4200
Тип обприскувача: Самохідний
Ширина захоплення штанги: 28-32-36 м
Ємність бака: 4.6 m3

Характеристики Самохідний обприскувач MAF 4200


Тип обприскувача: Самохідний
Ширина захоплення штанги: 28-32-36 м
Ємність бака: 4.6 m3
Самохідний обприскувач MAF 4200
Самохідний обприскувач MAF 4200
8 341 000 грн.
Ви можете купити Самохідний обприскувач MAF 4200 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: