товарів в порівнянні 0шт
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28

Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28

Модель з дуже широкою смугою захоплення штанги (28 м), п'ятьма варіантами ширини колії, містким баком (3150 літрів) і дорожнім просвітом в 1,8 м, що дозволяє обробляти культури, що відносяться до технічних

Є в наявності
5 831 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28

Швидкість і маневреність - тільки два з багатьох переваг даного обприскувача, що володіє до того ж ще й широким кліренсом (1800 мм), а також п'ятьма ступенями ширини колії. Та все це дозволяє віднести агрегат до категорії обприскувачів, за допомогою яких можна обробляти культури, звані технічними (наприклад, кукурудзу).

Кожна з деталей, що входять в ходову частину агрегату, сприяє тому, щоб в експлуатації він був надійним, термін його служби був тривалим, а обробка виконувалася з максимальною ефективністю. У трансмісії гідравлічного типу привід на задні колеса. Вона забезпечує плавність зміни швидкості руху.

Додатково обприскувач можна укомплектувати повноприводною трансмісією на чотири колеса. Виробниками якісних комплектуючих трансмісії є фірми "Poclain Hydraulics" і "Sauer". Підвіски у описуваної техніки і спереду і ззаду гідропневматичні і незалежні. Дана особливість робить можливим виконання обприскування на швидкості до 20 км/г. Така швидкість вимагає надійних і стабільних в роботі амортизаторів. У обприскувача такі є. Вони оснащені потужними енергоаккумуляторними елементами, заповненими азотом.

Оскільки агрегат самохідний, в його конструкцію включена власна силова установка: дизельний двигун від "Perkins". Це високонадійна установка потужністю в 145 к.с. Концентрація небезпечних викидів у вихлопних газах двигуна знаходиться в межах, що допускаються Екостандарт ЄВРО 3.

Оператор обприскувача буде працювати в надзвичайно комфортабельною кабіні. У ній передбачено наявність зручного сидіння, що має пневморегуліровку, кондиціонер з вугільним фільтром. Загальне планування кабіни і розташування крісла гарантують оператору панорамний огляд.

З метою зробити максимально легким управління обприскуванням рослин і відстеження його характеристик, агрегат оснащений інстальованим в кабіні комп'ютером "Bravo 180".

Ємність для робочого розчину має об'єм 3 кубометра. Матеріал, з якого вона зроблена - скловолокно.

Довжина гідравлічної штанги - 28000 мм. Вона зварена з металевих деталей, які були піддані антикорозійного обробці (піскоструминної) і фарбуванням порошковою фарбою. Стабільність штанзі в процесі виконання обробки забезпечує механізм маятникового типу. Відстань від землі (в межах 800 мм - 2700 мм) може бути змінено на ходу. Цю можливість забезпечується двома гідроциліндрами і параллелограммной підвіскою. При проходженні будь-якого перешкоди штанга може відхилитися на кут до 45 ° в горизонтальній площині. Після проходу перешкоди спеціальним механізмом вона буде повернена у вихідну позицію.

За запитом клієнта обприскувач можна укомплектувати GPS навігатором від "Raven" (моделі "Cruizer II").

Виробник: Ibis

короткі характеристики Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Тип обприскувача: Самохідний
Ширина захоплення штанги: 28 м
Ємність бака: 3.15 m3

Характеристики Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28


Тип обприскувача: Самохідний
Ширина захоплення штанги: 28 м
Ємність бака: 3.15 m3
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28
5 831 000 грн.
Ви можете купити Cамохідний обприскувач IBIS 3000-28 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: