товарів в порівнянні 0шт
Про компанію

Про компанію

Основний вид діяльності ТОВ «Агрікар» - продаж та обслуговування сільськогосподарської техніки та обладнання. Наша компанія є офіційним дилером техніки Wuzheng (КНР) на території України.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • Професійний підхід фахівців до вирішення будь-яких завдань, поставлених замовником.
  • Можливість придбати техніку за вигідними кредитними та лізинговими програмами.
  • Сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування по всій країні.
  • Оперативне виконання замовлень і мінімальні терміни поставок обладнання.

Наша основна мета полягає в своєчасному і повному забезпеченні наших партнерів і клієнтів кращими продуктами і якісним сервісом!

Чому саме ми

Компанія «Agricar» - це найвища якість обладнання та послуг, це кваліфікація і професіоналізм всього персоналу, а також індивідуальний підхід до кожного споживача. Представляючи найнеобхіднішу сільськогосподарську техніку та обладнання до кінцевого покупця, сьогодні компанія займає одне з провідних місць на ринку, активно працюючи як з великими клієнтами, так і з малим приватним бізнесом.

До ваших послуг - якісна продукція світового рівня, оригінальність якої підтверджена відповідною документацією. Завжди в наявності всі необхідні витратні матеріали та послуги з обслуговування техніки незмінно високого класу виконання від механіків, за плечима яких роки профільної роботи.

Наші переваги
Професійний підхід до будь-якого завдання
Актуальні кредитні та лізингові програми
Сервісне обслуговування по всій Україні
Мінімальні строки поставки зі складу і під замовлення
Сервіс та запчастини

Ми пропонуємо європейський рівень сервісу і оперативне обслуговування для кожного клієнта. Роботи будь-якої складності від високопрофесійних механіків. Можливість виїзду і обслуговування на території замовника. Якісні запчастини з швидкою доставкою. Кваліфіковані консультації та рекомендації експертів.

Фінансування

Пропонуємо найкращі фінансові умови для партнерів і постійних клієнтів. Наша компанія співпрацює з найбільшими лізинговими компаніями та банківськими установами, які завжди готові надати найбільш вигідні умови для придбання сільськогосподарської техніки для потреб вашого підприємства в кредит або лізинг.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: