товарів в порівнянні 0шт
Фінансування

Фінансування

Незалежно від того, чи уявляєте ви найбільший агропромисловий холдинг або є незалежним приватним фермером, питання, пов'язані з фінансуванням придбання нової функціональної техніки, завжди залишаються актуальними.

Якщо ми говоримо про дійсно якісне обладнання, то його придбання завжди досить затратно з фінансової точки зору. Для багатьох господарств єдиним варіантом стає придбання агропромислової техніки в розстрочку і кредит.

Ми готові надати фінансування на кращих умовах

В нашій компанії ви завжди можете розраховувати на професійне обслуговування і рівень сервісу від кращих фахівців у своїй сфері. Ми добре розуміємо ринок фінансових можливостей для придбання сільськогосподарської техніки, тому можемо запропонувати максимально вигідні умови співпраці з найбільшими лізинговими компаніями та банками.

Якщо нашим клієнтам необхідний кредит на покупку будь-якої техніки, вони завжди можуть розраховувати на консультації і рекомендації наших експертів, які підберуть найкращі та найбільш вигідні умови фінансування на будь-який період виплат який вас влаштує.

 

ПриватБанк - отримайте фінансування зі знижкою!

ТОВ Agricar та ПриватБанк уклали договір партнерства для кредитування за зниженою відсотковою ставкою. У рамках програми «ЕкоКУБ» Ви можете отримати фінансування за зниженими ставками на всю продукцію нашої компанії (від 50 тис. до 1 млн грн) строком на 12 місяців (для агро-підприємств від 50 тис. до 2 млн грн)..

Ставка:

Перші 6 місяців - 1,8% на місяць

Наступні 6 місяців - 1,6% на місяць

Отримати фінансування

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: