товарів в порівнянні 0шт
Сервіс та запчастини

Сервіс та запчастини

Сільськогосподарська техніка та обладнання функціонує в будь-яких умовах експлуатації при максимально інтенсивному режимі. Природно, що вимоги до надійності і довговічності механізмів в агропромисловому секторі досить високі.

Простої техніки неприпустимі як під час посівної, так і при збиранні врожаю, тому забезпечення своєчасного технічного обслуговування, як і проведення планового і аварійного ремонтів набуває першорядної важливості.

Крім тракторів Wuzheng, Наша компанія якісно та з гарантією готова виконати ремонт та обслуговування тракторів та комбайнів таких виробників, як - Case, New Holland, John Deere, Claas, YTO, Foton Lovol, МТЗ, ХТЗ, Fendt, Valtra та інші. Також готові вирішити всі питання щодо ремонту навісного обладнання.

Професійний сервіс від експертів

Фахівці нашої компанії пропонують професійний сервіс найвищого рівня. Кожен клієнт може розраховувати на оперативне обслуговування при мінімальних термінах виконання завдань будь-якої складності.

Всі роботи з технічного обслуговування, діагностики, заміні запчастин, налаштування обладнання виконуються професійними механіками найвищої кваліфікації.

Ми завжди намагаємося задовольнити будь-які запити і потреби наших клієнтів, тому завжди готові виїхати до замовника і виконати сервіс за місцем. Це економить ваш час і дозволяє зменшити простої техніки і обладнання.

Фахівці заздалегідь уточнюють необхідний обсяг і специфіку робіт з обслуговування, готуючи всі необхідні запчастини та інструменти заздалегідь. У разі необхідності ви завжди можете розраховувати поставку будь-яких запчастин і комплектуючих з наших складів для усунення наслідків поломок і аварій в найкоротші терміни.

Всі необхідні запчастини і комплектуючі

Наша компанія прекрасно розуміє, що запорукою відмінного сервісу, крім високого професіоналізму виконавців, є 100% наявність в повному і необхідному обсязі популярних і затребуваних запчастин для всіх видів техніки.

Власні складські потужності нашої компанії дозволяють максимально задовольнити будь-який попит на поставку комплектуючих в необхідному обсязі. Якщо з якої-небудь причини необхідної запчастини немає на нашому складі, ми виконуємо оперативний запит і доставляємо необхідну деталь або вузол зі складів наших партнерів.

Чому саме Agricar

Купуючи будь-яку техніку в нашій компанії, ви завжди будете впевнені в тому, що вона не підведе вас в найвідповідальніші моменти. Ми співпрацюємо тільки з найкращими виробниками, якість продукції яких не викликає сумнівів.

Не забувайте про своєчасне технічне обслуговування своєї техніки - подібні роботи займають мінімум часу і не вимагають серйозних фінансових вкладень. При цьому продовжується моторесурс і гарантується максимальний термін експлуатації обладнання в важких робочих умовах.

 


 

Умови гарантії

  1. Гарантія на весь товар - 12 місяців.
  2. У разі виявлення заводського браку протягом гарантійного терміну - заміна бракованих деталей або товару за наш рахунок.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: