товарів в порівнянні 0шт
Новини
день відкритих дверей
Новости компании
04.09.2019 658

день відкритих дверей

24 липня відбувся день відкритих дверей для студентів профільного коледжу. Одним з найбільш пам'ятних моментів для студентів став виступ генерального директора компанії - Цзян Веньцзюань, яка інтерпретувала основну філософію WUZHENG.

Вона сказала: «По-перше, в найближчі 10 років ми будемо дотримуватися принципу відкритості та інновацій. Ми створимо механізм розвитку компанії, заснований на залученні передового досвіду в країні і за кордоном. Іншими словами, «навчання та інновації» це ключові напрямки і дії в цей період. По-друге, ми повинні встановити орієнтовану на клієнта філософію і реструктурувати внутрішні процеси. По-третє, буде досягнуто консенсусу, спрямований на досягнення мети вертикальної інтеграції ».

Цзян Веньцзюань також висловила свої надії і благословення: «Чітке планування кар'єри вкрай важливо для подальшого життєвого шляху нинішньої молоді. Неважливо, в суспільстві або в повсякденному житті, життя, заснована на планування та порядок, є яскравою і плідною. Чим раніше і чіткіше буде ваше планування, тим більше ви отримаєте, і тим більше гладким буде ваш шлях вперед. »

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: