товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18

Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18

Конструкція ходової частини даного агрегату дозволяє плавно регулювати ширину колії (від 1550 мм до 2100 мм), завдяки чому він має відмінну прохідність. Управління процесом обприскування проводиться за допомогою бортового комп'ютера

Є в наявності
754 500 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18

Цей сучасний причіпний обприскувач оснащений всім необхідним для успішного виконання поставлених перед ним завдань. Він володіє чудовою прохідністю, а також має кілька особливостей конструкції, які роблять його експлуатацію простою і зручною.

На особливу увагу заслуговує керуючий комп'ютер - ARAG Bravo 180 (для 3-х секцій). Він дозволяє контролювати цілий ряд параметрів: рівень рідини в цистерні, швидкість, оброблена площа, тривалість обробки, тиск, витрата, намічений маршрут, кількість вилитої рідини і деякі інші.

Не останню роль в зручності експлуатації обприскувача грає міксер на 28 літрів, який оснащений спеціальним пристроєм, що дозволяє виконувати промивання каністр.

Крім того, машиніст агрегату може, не зупиняючи руху і не покидаючи кабіни трактора, змінювати висоту положення гідравлічної штанги (діапазон 0,6 м - 1,85 м), а також плавно регулювати ширину колії обприскувача (діапазон 1,55 м - 2, 1 м).

Питанню надійності всього агрегату і його окремих компонентів також було приділено достатньо уваги. Щоб концентрація робочої рідини в пластиковому баку обприскувача об'ємом 2000 літрів завжди залишалася на належному рівні, в ньому встановлений комплект з двох змішувачів інжекторного типу.

Для забезпечення довговічною, безперебійної та ефективної роботи системи обприскування в ній використовуються форсунки на 3 інжекторних (ID) розпилювача фірми Lechler (Німеччина).

Антикорозійна стійкість металевого каркаса рами і гідравлічної штанги забезпечені застосуванням при їх виготовленні обробки піскоструєм і порошковим фарбуванням.

Для гасіння коливань штанги і забезпечення стабільності її положення під час роботи передбачені маятниковий механізм і спеціальна система, що складається з декількох гідравлічних і механічних елементів.

Навіть зіткнення штанги обприскувача з невеликими перешкодами не представляє собою проблеми за умови, що її відхилення не перевищить 15˚ від вертикалі і 45˚ від горизонталі. В цьому випадку штанга просто буде повернута в попереднє положення механізмом захисту від зіткнень.

Довжина об'ємної конструкції гідравлічної штанги - 18 метрів. Це менше, ніж у деяких інших моделей. Однак площа обробки може не поступатися тій, яку обробляють моделі з більш довгими штангами на звичайній швидкості, за рахунок можливості проводити обробку на більш високій швидкості. Таку можливість обприскувача дають великий дорожній просвіт (650 мм) і колеса з великим діаметром (R42).

Виробник: Кронос

короткі характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 2.5 m3

Характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 2.5 m3
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18
754 500 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-18 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: