товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18

Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18

Цей причіпний агрегат здатний виробляти обробку рослин на значній площі з мінімальною кількістю дозаправок робочою рідиною. У комплект обладнання системи обприскування входять насос італійського виробництва і розпилювачі німецького виробництва

Є в наявності
803 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18

Дана модель причіпного обприскувача дає можливість обробляти культури на великих площах з мінімумом зупинок для дозаправки робочою рідиною.

Надійність і зручність в експлуатації - основні особливості цього обприскувача. Використання обприскувача в умовах відкритого повітря при постійному контакті з водою спричиняє інтенсивного корозійного впливу на металеві елементи конструкції агрегату - раму і гідравлічну штангу.

Для забезпечення тривалого терміну експлуатації цих елементів при виробництві вони обробляються піскоструєм. Додаткову корозійну стійкість їм надає забарвлення порошковим полімером.

Коливання гідравлічної штанги при русі гасить маятниковий механізм, а спеціальна система з гідромеханічних елементів стабілізує її положення.

Істотний вплив на надійність і довговічність експлуатації обприскувача надають такі елементи системи обприскування, як насос і розпилювачі. Тому дана модель обприскувача укомплектована кращими імпортними комплектуючими: насосом фірми "Annovi Reverberi" (Італія) і розпилювачами "Lechler" (Німеччина).

Зручність експлуатації обприскувача забезпечується широкими можливостями регулювання положення гідравлічної штанги.

Паралелограмна підвіска з двома циліндрами дозволяє прямо під час руху встановлювати гідравлічну штангу на потрібній висоті в діапазоні від 0,6 м до 1,8 м. Крім того, якщо штанга стикається з перешкодою, що відхиляє її від робочого положення, спеціальним захисним пристроєм вона буде повернена в це положення відразу ж після проходження перешкоди. Допустимі максимальні величини відхилення штанги - 15˚ по вертикалі і 45˚ по горизонталі.

Обробляти великі площі без дозаправки робочої рідини дозволяє великий обсяг пластикового бака обприскувача - 3000 літрів. Постійну концентрацію робочої рідини в баку підтримує комплект з двох інжекторних змішувачів.

Для промивки бака передбачений спеціальний комплект з окремим баком для чистої води об'ємом 170 літрів. Конструкція ходової частини забезпечує агрегату відмінну прохідність, а також дає можливість обробки культур на підвищеній швидкості. Цьому сприяють широкі колеса (9.5R42) і дорожній просвіт величиною в 650 мм.

Додатковою перевагою є і можливість безступінчатим чином регулювати ширину колії обприскувача від 1,4 м до 2,1 м.

Виробник: Кронос

короткі характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 3 m3

Характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 3 m3
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18
803 000 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-18 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: