товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18

Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18

У конструкції цього обприскувача передбачено регулювання висоти гідравлічної штанги (діапазон 0,7-1,85 м) безпосередньо під час руху агрегату. Також він є легковажним і маневреним, завдяки невеликому баку і відносно короткою штанзі

Є в наявності
500 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18

Це причіпний обприскувач поєднує в собі якість, надійність і зручність в експлуатації.

Обприскувач є вдале напрямок удосконалення про широко відомої моделі радянських обприскувачів ОП-2000. Є кілька ключових особливостей, які роблять обробку культур за допомогою даної моделі обприскувача дуже зручною.

Перша особливість - можливість за допомогою підвіски параллелограммної конструкції і двох гідравлічних циліндрів прямо під час обробки плавно регулювати висоту гідравлічної штанги від землі в діапазоні від 0,7 м до 1, 85 м.

Друга особливість - можливість безсходове регулювання ширини колії обприскувача в діапазоні від 1,4 м до 2,1 м.

Третя особливість - механізми гасіння коливань і захисту від відхилень при русі і наїзді на перешкоду, якими оснащена гідравлічна штанга агрегату. Маятниковий механізм стабілізує її положення, в той час як спеціальна система гасить динамічні навантаження (коливання), а механізм захисту повертає її в колишнє положення в разі, якщо наїзд на перешкоду привів до відхилення штанги в горизонтальній площині.

Четверта особливість - гідравлічний механізм для розкладання штанги з транспортного положення в робоче і складання назад.

Довговічність і надійність обприскувача забезпечені технологіями, які застосовуються при виготовленні, а також високоякісними комплектуючими американського і європейського виробництва. Металеві елементи гідравлічної штанги і рами обприскувача при виробництві спочатку обробляють піскоструєм, а потім фарбують порошкоподібним полімером. Це надає їм відмінну антикорозійну стійкість.

Ходова частина агрегату укомплектована карданним валом голландського виробника "Weasler". Система обприскування укомплектована високопродуктивним насосом виробника "Annovi Reverberi" (Італія) і розпилювачами виробника "Lechler" (Німеччина).

Також, за бажанням клієнта можливості обприскувача можуть бути істотно розширені за рахунок його додаткової комплектації керуючим комп'ютером "Bravo 180" італійського виробника "ARAG", GPS навігатором американського виробника "RAVEN" (модель "Cruizer II"), а також міксером на 20 літрів, мають пристрій промивання каністр.

Комплект з двох змішувачів, забезпечених довговічними наконечниками з кераміки, встановлений в баку обприскувача, дає можливість підтримувати постійну концентрацію робочої суміші.

Додатково варто відзначити хорошу прохідність агрегату, яку йому забезпечують великий дорожній просвіт (550 мм) як і обприскувачів ОП-2000.

Виробник: Одиссей

короткі характеристики Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 2 m3

Характеристики Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 18 м
Ємність бака: 2 m3
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18
500 000 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний ОДИССЕЙ 2000-18 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: