товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22

Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22

Перевага даного обприскувача - можливість виконувати обприскування рослин без дозаправки на великій площі (обсяг бака - 2 кубометра). Він також може комплектуватися міксером для приготування робочої суміші прямо в баку

Є в наявності
539 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22

Агрегат даної моделі відмінно підійде для обробки культур на великих площах, завдяки збільшеному в порівнянні з іншими моделями обсягом бака для робочої рідини - 2 кубометри.

Збільшення обсягу бака не привело до проблем з підтриманням концентрації робочого розчину на одному рівні, так як бак укомплектований двома інжекторними змішувачами з надійними наконечниками з кераміки. Вони встановлені на дні ємності.

Щоб зробити роботу з обприскувачем більш комфортною, його можна опціонально дооснастити міксером, за допомогою якого можна готувати робочий розчин прямо в баку.

Для підвищення надійності роботи обприскувача в його конструкції були застосовані вузли та комплектуючі кращих світових виробників. Насос і комп'ютер (опція) - італійського виробництва, розпилювачі - німецької, карданний вал - голландського, GPS навігатор (опція) - американського.

Чи не стане проблемою і конфігурація деяких технічних характеристик агрегату, які безпосередньо впливають на ефективність його роботи і прохідність. Наприклад, висота його штанги від рівня землі може бути плавно змінена безпосередньо в процесі руху. Цю можливість забезпечують два гідроциліндра і Паралелограмна конструкція підвіски. Мінімальна висота - 0,7 м. Максимальна - 1,85 м. Крім того, якщо в цьому виникне необхідність, можна безступінчатим чином змінювати ширину колії обприскувача в межах 1,4 м - 2,1 м.

Хороша прохідність цієї моделі досягається ще й тим, що у неї істотний дорожній просвіт - 550 мм. Рама і плоска гідравлічна штанга агрегату виготовлені з корозійностійких елементів (оброблені піскоструєм і пофарбовані порошковим полімером металеві деталі). Також в конструкції передбачені вузли і елементи, необхідні для гасіння коливань (гідромеханіча система), стабілізації (маятниковий механізм), повернення в робоче положення при відхиленні в горизонтальній площині в разі наїзду на перешкоду.

Виробник: Одиссей

короткі характеристики Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 2 m3

Характеристики Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 2 m3
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22
539 000 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний ОДІСЕЙ 2000-22 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: