товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22

Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22

У даній моделі причіпного обприскувача гідравлічна штанга має довжину 22м. Бак для добрив оснащений інжекторними змішувачами з керамічними наконечниками, а система обприскування має форсунки з щілинними і інжекторними розпилювачами

Є в наявності
762 500 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22

Це причіпний обприскувач з дуже широкими можливостями, які йому забезпечують надійна конструкція і використання якісного обладнання як в системі обприскування, так і в ходової частини. Більш того, він має низку особливостей, що полегшують роботу оператора. Наприклад, оператор обприскувача може прямо на ходу, не покидаючи кабіни, провести зміну висоти гідравлічної штанги від землі в діапазоні від 0,6 м до 1,85 м.

Крім того, є можливість безкрокової зміни ширини колії агрегату в діапазоні від 1,55 м до 2,1 м. Для забезпечення високого рівня надійності і довговічності, при виготовленні обприскувача застосовують комплектуючі від провідних світових виробників, а також кращі матеріали і технології.

Інжекторні змішувачі, призначення яких - підтримка концентрації робочої рідини в поліетиленовому баку агрегату на постійному рівні, забезпечені наконечниками з кераміки.

Система обприскування укомплектована особливими форсунками на 3 інжекторні розпилювача німецької фірми "Lechler".

Технології обробки піскоструєм і забарвлення порошковим полімером - запорука антикорозійної стійкості металевих деталей, з яких виготовлені гідравлічна штанга і рама.

Для гасіння коливань штанги і забезпечення стабільності її положення під час роботи передбачені маятниковий механізм і спеціальна система, що складається з декількох гідравлічних і механічних елементів. Навіть наїзд обприскувача на перешкоду не завдасть особливих проблем за умови, що відхилення штанги не перевищить 45 град. по горизонталі і 15 град. по вертикалі. Механізмом захисту штанга буде повернута в робоче положення.

Довжина об'ємної конструкції гідравлічної штанги 22 метра. Завдяки цьому, обприскувач здатний за певний час обробляти значну площу. Більш того, площа обробки може стати ще більше за рахунок виконання обробки на більш високій швидкості. Таку можливість агрегату дають колеса з діаметром R42 і значний дорожній просвіт - 650 мм.

Ключовий елемент в управлінні обприскувачем - комп'ютер італійської фірми "ARAG" (модель "Bravo 180"). Він робить можливим для оператора контроль над швидкістю обробки, величиною обробленої площі, рівнем робочої рідини в баку, тривалістю обробки, маршрутом руху, кількістю витраченої рідини та іншими важливими параметрами.

Серед обладнання, що встановлюється опціонально, варто відзначити GPS навігатор моделі "Cruizer II" і автопілот "SmartSteer" від американського виробника "Raven". Їх використання робить управління маршрутом руху обприскувачем абсолютно простим і зручним.

Виробник: Кронос

короткі характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 2.5 m3

Характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 2.5 m3
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22
762 500 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний КРОНОС-2500-22 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: