товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24

Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24

Причіпний обприскувач серії ВП, здатний виконувати ефективну обробку рослин, завдяки широкому захоплення штанги (24 м), місткому баку для робочого розчину добрив (3000 л) і продуктивної насосу системи обприскування (250 л/хв)

Є в наявності
974 500 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24

Використання обприскувача даної моделі дозволить забезпечити ефективну обробку рослин засобами захисту від шкідників та/або їх підгодівлю добривами.

В першу чергу варто звернути увагу на можливість використовуючи таке обладнання обробляти значні площі. Цьому сприяє і суттєвий власний запас робочого розчину (власний бак обприскувача має обсяг 3000 літрів), і вражаюча ширина захвату (довжина штанги 24 метра), і можливість здійснювати обробку на більш високих швидкостях, завдяки великому діаметру коліс (R42) і кліренсу в 650 мм.

Великий обсяг ємності для добрив означає також економію, пов'язану з тим, що відпадає необхідність в зайвих дозаправках і пов'язаних з ними витратами часу і палива для заправника.

Економія часу і сил забезпечується і продуманою конструкцією гідравлічної штанги, а також пов'язаних з нею вузлів і механізмів.

Висоту установки штанги можна легко регулювати, не зупиняючи руху агрегату, завдяки спеціальній параллелограмній підвісці і двом гидроцилиндрам. Діапазон висоти: 700 мм - 2300 мм.

Крім того, в конструкції штанги передбачений захист при зіткненні з перешкодою. Якщо штанга наштовхується на перешкоду і через це відхиляється від початкового положення по горизонталі (max 45°) або вертикалі (max 15°), захисний механізм поверне її в робоче положення, як тільки перешкода залишиться позаду.

Спеціальний механізм стабілізації становища штанги (маятниковий) і гідромеханічна система, яка гасить її коливання, гарантують стійке положення штанги в процесі роботи.

Не є проблемою і зміна ширини колії обприскувача. Її можна змінювати плавним безступінчатим чином в діапазоні від 1550 мм до 2100 мм.

Варто також відзначити, що при виробництві приділяється першочергова увага питанню довговічності і надійності всіх вузлів і елементів обприскувача.

Наприклад, значна антикорозійна стійкість металевих деталей гідравлічної штанги і рами забезпечена застосуванням при їх виробництві обробки піскоструєм і технологією порошкового фарбування.

Крім того, система подачі і розбризкування добрив оснащена високоякісними вузлами і комплектуючими: насосом фірми "Annovi Reverberi" (Італія), системою кранів і трубопроводів фірми "Arag" (Італія) і розпилювачами фірми "Lechler" (Німеччина).

Інжекторні змішувачі, завдяки яким розчин добрив в ємності зберігає оптимальну концентрацію, мають керамічні наконечники.

Виробник: Титан

короткі характеристики Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 24 м
Ємність бака: 3 m3

Характеристики Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 24 м
Ємність бака: 3 m3
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24
974 500 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-24 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: