товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28

Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28

Причіпна модель обприскувача, оснащена гідравлічною штангою довжиною 28 м, висоту положення якої над рівнем землі (в діапазоні від 700 до 2300 мм) можна плавно змінювати прямо під час руху

Є в наявності
1 269 500 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28

Надійність і висока продуктивність, а також простота і міцність конструкції - ось відмінні риси цієї моделі.

Такий агрегат прослужить довго навіть при інтенсивній експлуатації. 28-ти метрова гідравлічна штанга, що має об'ємну конструкцію, здатна витримувати завдяки оптимальному розподілу най інтенсивніші навантаження.

Оскільки елементи рами і штанги виробляються із застосуванням обробки піскоструєм і пофарбована порошковим полімером, вони володіють високою антикорозійною стійкістю.

Підвіска штанги має Паралелограмну конструкцію і оснащена парою гідроциліндрів, а також азотним енергоакумулюючим елементом. Завдяки цьому штанга має плавний хід, а виникаючі при роботі обприскувача динамічні навантаження плавно гасяться.

Крім того, є можливість плавної зміни робочої висоти штанги від 700 мм до 2300 мм в той час, як обприскувач рухається. Додатково, у штанги є стабілізуючий механізм (маятниковий), що дозволяє їй повертатися в горизонтальне положення, незважаючи на наїзд агрегату на перешкоди, і оснащений системою (гидромеханической), що гасить коливання, які виникають у вертикальній площині.

У секцій по краях штанги є пружинний механізм захисту. Завдяки йому вони можуть відхилятися до 90 град. і по горизонталі і по вертикалі, якщо зіткнулися з перешкодою, цілими і неушкодженими стають в колишню позицію.

Кожна форсунка агрегату змонтована на колекторному вузлі з нержавіючої сталі і має захист на випадок, якщо штанга пошкодиться. Там, де напірні шланги можуть надмірно перегнутися чи пошкодиться, вони захищені спіралею із пластику.

Щоб оптимально розташувати центр тяжіння обприскувача, його ємність для чистої води розмістили внизу передньої частини. Наповнити цю ємність можна по різному: використовуючи горловину за допомогою швидкороз'ємні муфти від заправника, а також використавши для цієї мети насос, яким укомплектований обприскувач (в цьому випадку застосовуються спеціальний рукав і фільтр).

Промивна система агрегату дає можливість промивання насоса, що розпорошує системи, міксера для приготування робочого розчину.

Щоб промивка поверхонь всередині бака була ефективною, в ньому застосовується пара обертових форсунок з потужним натиском. Щоб уникнути зниження концентрації розчину в баку з часом і випадання осаду на його дні, там змонтована пара інжекторів-змішувачів, форсунки яких виготовлені з кераміки.

Обприскувач може виконувати своє завдання на підвищених швидкостях за рахунок коліс великого радіусу (R48) і дорожнього просвіту в 0,7 м.

Насос агрегату проведений фірмою "Annovi Reverberi" (Італія), комунікаційні елементи - фірмою "Arag" (Італія), а розпилювачі - фірмою "Lechler" (Німеччина). Всі ці фірми відносяться до лідируючих в сфері виготовлення якісних комплектуючих для сільськогосподарської техніки.

Використання їх продукції в конструкції обприскувача - запорука надійності його експлуатації та підвищеної ефективності застосування добрив.

Виробник: Титан

короткі характеристики Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 28 м
Ємність бака: 3 m3

Характеристики Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 28 м
Ємність бака: 3 m3
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28
1 269 500 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний ТИТАН-3000-28 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: