товарів в порівнянні 0шт
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22

Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22

Зручна у використанні модифікація причіпного обприскувача, що має високонадійну конструкцію. Ефективно обробляє великі площі, завдяки гідравлічній штанзі з шириною захвату 22м, висоту положення якої можна змінювати в діапазоні 0,6-1,85 м

Є в наявності
807 500 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22

Причіпний обприскувач даної моделі має цілий ряд переваг. Серед них особливо варто відзначити високу надійність конструкції і устаткування, зручність у використанні, а також високу ефективність обробки культур.

Висока надійність конструкції і устаткування. Для того, щоб металевий каркас гідравлічної штанги та рама мали довговічність і антикорозійу стійкість в умовах експлуатації на відкритому повітрі, при їх виготовленні використовувалася спочатку обробка піскоструєм, а потім - порошкове фарбування.

Крім того, обприскувач оснащений високонадійним імпортним обладнанням від відомих світових виробників: розпилювачами "Lechler" (Німеччина), а також насосом "Annovi Reverberi" (Італія), трубопровідною арматурою "Arag" (Італія).

Зручність у використанні. Цілий ряд особливостей конструкції агрегату, а також вдалих інженерних рішень сприяє тому, щоб його експлуатація протікала гладко і без марних втрат сил і часу. Наприклад, один з ключових вузлів агрегату - гідравлічна штанга - оснащена спеціальним механізмом, який стабілізує її положення під час роботи, а також системою для гасіння коливань.

Навіть якщо на шляху обприскувача виникає перешкода, яка може привести до відхилення штанги в будь-якій площини (допускаються не більше 15 град. від вертикалі і 45 град. від горизонталі), механізм захисту від зіткнень повертає її в попереднє положення відразу після проходження перешкоди.

Завдяки параллелограмній підвісці і двом гідроциліндрам можна не припиняючи руху регулювати висоту, на якій встановлена ​​штанга, в діапазоні 0,6 м - 1,85 м.

Не менш зручною є також можливість плавної зміни ширини колії причіпного обприскувача з 1,55 м до 2, 1 м. Ну а великий обсяг власної ємності обприскувача, що вміщає 3000 літрів, дозволяє не втрачати час на зупинки для його заправки.

Висока ефективність обробки. Велика довжина гідравлічної штанги дозволяє за один прохід обробляти смугу шиною 22 м. Більше того, площу обробки можна збільшити за рахунок можливості проводити обробку на більш високій в порівнянні з іншими моделями обприскувачів швидкості. Таку можливість обприскувача забезпечують великий (650 мм) дорожній просвіт і колеса з великим (R42) діаметром.

Ще більше розширити можливості обприскувача можна за допомогою доступних опцій додаткового обладнання: бортового комп'ютера, міксера (з можливістю промивання каністр), GPS навігатора або пінного маркера.

Виробник: Кронос

короткі характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 3 m3

Характеристики Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 22 м
Ємність бака: 3 m3
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22
Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22
807 500 грн.
Ви можете купити Обприскувач причіпний КРОНОС-3000-22 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: