товарів в порівнянні 0шт
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36

Причіпний обприскувач Атлант 4200-36

Дана модель обприскувача з великим баком (4200л) і шириною захвату (36м) оброблюваної площі стане незамінна в господарствах, де потрібно обробляти великі посівні площі

Є в наявності
2 610 000 грн. *

*Ціна може змінюватися в залежності від курсу


Опис Причіпний обприскувач Атлант 4200-36

Захист посівів у великому агропідприємстві може бути важковиконуваним завданням. Допомогти в її вирішенні покликані агрегати серії АТЛАНТ 4200.

Це високонадійні і високопродуктивні обприскувачі. Їх шасі відрізняється міцністю, а бак має значний обсяг (4200 літрів).

Не менш значна і довжина об'ємної гідравлічної штанги, яка становить 36 метрів. Для виготовлення її конструкції використовуються профільні труби, матеріал яких - особливий сплав алюмінію. Завдяки йому підвищується опірність корозійного впливу, що чиниться рідкими добривами. Крім того, така штанга легше і служить довше.

Завдання гасіння динамічних навантажень, яким піддаються конструкції рами і штанги, покладено на підвіски штанги (виконана у вигляді паралелограма) і шасі. З їх допомогою забезпечується рівномірна обробка рослин на великій швидкості. Щоб штанга не відхилялася від горизонталі навіть при подоланні нерівностей, її оснастили маятниковий механізмом, стабілізуючим положення. Його гідромеханічна система успішно гасить всі вертикальні коливання.

Від ушкоджень при зіткненні з перешкодою крайні секції штанги захищає механізм, що дозволяє їм відхилятися в будь-якій площині і повертатися у вихідну позицію, коли перешкода залишається позаду.

Пневматична система гальмування разом з гідропневматичною підвіскою шасі відповідають за безпечне і плавне пересування агрегату по полях і проїжджій частині.

Підвищений рівень комфорту і безпомилковість управління агрегатом оператору гарантує розташована в передній частині обприскувача панель, що управляє основними функціями. До них відносяться: операції з промивки бака і обприскувальну системи, подача розчину добрив для обприскування, його приготування в міксері, заправка бака для робочої рідини.

Промивною системою можуть бути виконані операції з промивки наступних елементів: міксер, основний бак, насос, система розпилення.

Щоб всередині стінки бака відмивалися ретельно, його оснастили високопотужними форсункою, яка обертається. Там, де напірні шланги можуть перетертися або перегнутися, їх захистили спіраллю, зробленої із пластику. Розпилюють форсунки інстальовані на колекторах, матеріал яких - нержавіюча сталь. Завдяки цьому вони залишаться цілими, навіть якщо штанга отримає пошкодження.

Елементи комунікації марки "Arag" (Італія), розпилювачі марки "Lechler" (Німеччина) та насос марки "Annovi Reverberi" (Італія) гарантують високу надійність роботи обприскувача і велику ступінь ефективності при використанні добрив.

Виробник: Атлант

короткі характеристики Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 36 м
Ємність бака: 4.2 m3

Характеристики Причіпний обприскувач Атлант 4200-36


Тип обприскувача: Причіпний
Ширина захоплення штанги: 36 м
Ємність бака: 4.2 m3
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
Причіпний обприскувач Атлант 4200-36
2 610 000 грн.
Ви можете купити Причіпний обприскувач Атлант 4200-36 в Києві і Дніпрі в інтернет-магазині сільськогосподарської техніки Agricar.com.ua за низькою ціною і оформити доставку по всій Україні. Доставка по Україні: Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: