товарів в порівнянні 0шт
Новини
Порівняння тракторів: білоруський МТЗ проти китайського Wuzheng
Новости отрасли
09.10.2019 1097

Порівняння тракторів: білоруський МТЗ проти китайського Wuzheng

Свого часу, поява в Україні перших тракторів з Піднебесної привернуло увагу тільки відносно доступною їх вартістю. Однак, їх якість і експлуатаційні характеристики істотно поступалися вельми поширеною і популярною у нас в країні продукцією Мінського тракторного заводу.

Звичайно, і трактори МТЗ важко назвати вершиною машинобудування, але, в ті часи, у фермерів особливого вибору не було.

Правда, сьогодні ситуація істотно змінилася, як в модельному розмаїтті, представленому на ринку, так і в можливостях китайської промисловості.

За останні 10 років якість продукції з Китаю, як і технічна складова, істотно зросла, що відноситься і до тракторів, які вже становлять чималу конкуренцію машинам з Білорусії. І такий стан цілком виправдано вельми високими експлуатаційними можливостями китайської техніки, при цілком прийнятній вартості і якісному сервісному обслуговуванню.

Одним з визнаних лідерів в тракторобудуванні КНР є компанія Wuzheng Group, чия продукція добре відома, як у себе на батьківщині, так і далеко за її межами. У тому числі і в Україні.

Порівняння китайського трактора Wuzheng TS 804 і білоруського трактора МТЗ 82.1

Порівняння китайського трактора Wuzheng TS 804 і білоруського трактора МТЗ 82.1

На прикладі одного з флагманів компанії, трактора Wuzheng TS804, цілком можна говорити про серйозність намірів виробника, порівнявши його з трактором МТЗ 82.1.

Двигун

Якщо порівнювати двигуни, то Wuzheng TS804 оснащується ДВС Weichai WP4.1, що випускається заводом Weichai Power, чия історія налічує більше шести десятиліть. Національна база інтелектуальних виробничих моделей, а також наявність власних центрів інноваційних технологій в Японії, Німеччині та США, дозволяє виробникові створювати високотехнологічні, надійні і перспективні двигуни, що дозволило Weichai Power придбати чималий авторитет на міжнародній арені. Саме постійне впровадження нових технологій, висока якість продукції і явні виробничі та сервісні перспективи дозволили заводу одним з перших в країні стати володарем міжнародного сертифікату відповідності стандартам менеджменту якості ISO 9000.

Двигун Weichai WP4.1 був розроблений на початку 2000 років спільно з відомою німецькою компанією Steyr Motors, яка є одним з найбільш авторитетних творців дизельних ДВС. Безперечними перевагами отриманого движка є його висока надійність, гранично низький рівень шуму і вражаюча економічність.

Основним же двигуном для тракторів МТЗ (потужністю до 105 к.с.) є дизель Д-243, який був розроблений ще в 80-ті роки ХХ століття. З тих пір, жодна серйозна модернізація його не торкнулася. Він залишається таким же неважливо збалансованим і вельми «ненажерливим» движком, з напрацюванням на відмову вдвічі меншою, ніж у китайського Weichai WP4.1. Природно, що і ні про які відповідностях Євро-стандартам мови не йде.

Передній міст

Конструкція переднього моста Wuzheng TS804 також має деякі переваги. У китайському тракторі використовується балочний міст, як і у інших провідних світових виробників. Який сприяє стійкості техніки до значних і тривалим навантаженням, не кажучи вже про його високу жорсткість, міцність і довговічність, а також можливості агрегатування з чималою кількістю навісного обладнання.

По надійності і довговічності балочний міст значно перевершує портальну конструкцію, в основному використовується на тракторах МТЗ (сконструйованих на базі Belarus 80.1).

Гідравлічна система

Техніка Wuzheng оснащується ефективною гідросистемою, з продуктивністю 80 літрів в хвилину, що практично вдвічі перевищує показники аналогічних мінських моделей. Це істотно розширює можливості китайських тракторів, оскільки дозволяє виконувати різні маніпуляції з обладнанням з більшою швидкістю, а також використовувати навісний інструментарій особливо вимогливий до можливостей гідросистеми.

Кабіна оператора

Що стосується умов роботи оператора, то і тут трактори МТЗ істотно поступаються китайським аналогам. Кабіни мінської техніки не можуть похвалитися герметичністю, хорошим оглядом, якістю обробки, зручним кріслом і ергономікою систем управління.

У той же час Wuzheng TS804 має простору герметичну кабіну з панорамним склінням, що займає 85% всієї площі кабіни, що забезпечує огляд на всі 360 градусiв. Ефективній роботі оператора також сприяє зручне регульоване крісло, інформативна і інтуїтивно зрозуміла панель управління, галогенна оптика. Точність і легкість управління забезпечує гідропідсилювач керма.

Чимала кількість пропозиції, на сучасному ринку, дозволяє аграріям купувати техніку максимально відповідну умовам експлуатації в своєму господарства. І багато хто робить вибір на користь саме тракторів Wuzheng, відзначаючи їх технічні переваги і прийнятну вартість.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: