товарів в порівнянні 0шт
Новини
Який трактор вибрати для фермерського господарства
Новости компании
23.12.2019 668

Який трактор вибрати для фермерського господарства

Ефективність і продуктивність будь-якого сільськогосподарського підприємства, будь-то великий агрохолдинг або невелике фермерське господарство, багато в чому залежить від рівня механізації. Це дозволяє істотно скоротити частку ручної праці і значно знизити тимчасові втрати, при вирішенні багатьох завдань. І, в цьому випадку, основним видом техніки, як правило, виступає колісний трактор, який може бути використаний, і як транспортний засіб, для переміщення різних вантажів, і як агрегатор для різного сільгоспобладнання.

Особливості вибору трактора для ферми

При виборі техніки для фермерського господарства, фермера цікавить, перш за все, функціональність трактора, його надійність, рівень складності ремонту і обслуговування, а також, звичайно, його ціна.

Всі вимоги господаря сільськогосподарських угідь може задовольнити техніка китайської компанії Wuzheng, що пропонує в Україні компактні, багатофункціональні, економні, досить потужні і надійні трактора, вартість яких істотно нижче продукції більш іменитих брендів.

До переваг техніки з Китаю можна додати привабливий зовнішній вигляд, досить ергономічне і зручне робоче місце оператора, а також високий рівень сервісного обслуговування по всій країні.

Оптимальне рішення

Для роботи на присадибній ділянці або невеликій фермі можна придбати трактори моделей:

  • WZ 244. Ця повнопривідна машина, що має трициліндровий дизельний ДВЗ, об'ємом 1,64 літра і потужністю 24 кінських сили. До цього можна додати механічну коробку передач, яка працює за схемою 8F + 2R, барабанні гальма і гідропідсилювач керма. Маса WZ 244 становить 1,3 тонни;
  • TS 304. Більш потужний і важкий мінітрактор, який має повний привід. Комплектується чотиритактним дизелем, об'ємом 1,72 літра і потужністю 30 кінських сил. Він важить 1660 кілограмів і також оснащений КПП 8F + 2R, барабанними гальмами і гідропідсилювачем керма.

Мінітрактори цих моделей можуть працювати з чималою кількістю різного навісного та причіпного обладнання, до переліку якого входять:

  • косарки різних модифікацій;
  • ґрунтообробні інструменти;
  • вантажні причепи;
  • відвали для снігу;
  • роздавальники кормів;
  • картоплесадильна і картоплезбиральна техніка.

Для більш великих фермерських господарств і невеликих приватних землеволодінь більше підійдуть трактора моделей:

  • TS 404. Ця повнопривідна компактна модель оснащена чотирициліндровим чотиритактним дизельним двигуном, об'ємом 2,55 літра і потужністю 40 кінських сил, КПП, що має 8 передніх і 2 задні швидкості, гідравлічним рульовим керуванням і барабанними гальмами. Вага техніки дорівнює 1610 кілограмам. Виділяється великим козирком, що захищає оператора від сонця і атмосферних опадів;
  • TS 454. Це ще більш потужний повнопривідний трактор, на який встановлюється рядний дизельний ДВЗ, потужністю 45 кінських сил, при обсязі циліндрів 3,26 літра. Як і у вищеописаних моделях, тут використовується гідравлічний підсилювач керма і дискові гальма. Вага машини становить 2,1 тонни. Відмінною особливістю TS 454 є наявність 8-ми передніх і 8-ми задніх передач. Також, як і TS 404, комплектується об'ємним козирком, що захищає оператора від дощу і сонця.

До переліку додаткового обладнання, з яким можуть працювати більш потужні машини, і вже перерахованого вище, можна додасть преспідбирач сіна, подрібнювач гілок і стрілу фронтального навантажувача, що дозволяє виконувати вантажно-розвантажувальні роботи.

Придбати в Україні компактну техніку, для присадибної або фермерського господарства, завжди є можливість на сайті Agricar.com.ua, компанії Agricar, що є офіційним дилером бренду Wuzheng в Україні.

Асортимент офіційного дистриб'ютора представлений практично всіма моделями китайського виробника, що дозволяє без проблем купити трактор з найбільш підходящими для умов експлуатації технічними характеристиками і функціональними можливостями.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: