товарів в порівнянні 0шт
Новини
Моделі китайських тракторів
Новости компании
13.04.2020 1517

Моделі китайських тракторів

На сьогоднішній день Китайські сільськогосподарські бренди все більше зміцнюються в Україні, розвіюючи міф про те, що не буває якісної техніки з піднебесної. Колісні трактори марки Wuzheng не є винятком. Все частіше аграрії купуючи техніку даної марки, набувають надійного помічника в господарстві, який не дає приводу засумніватися в його якості. Українські механізатори пересідаючи з МТЗ, ХТЗ на трактора Wuzheng, відзначають їх зручність в експлуатації і мінімальні витрати часу на обслуговування, що позитивно впливає на стомлюваність оператора, тим самим збільшуючи тривалість зміни і якість сільгосп робіт.

Популярні трактора малої потужності

Все більше набирають популярності трактора малої потужності. У цій лінійці марки Wuzheng представлені машини від 20 (модель WZ 200) до 50 к.с. Тут є моделі як повністю відкриті, так і повноцінні трактора з кабіною. Потенційними споживачами є комунальні підприємства, тепличні комбінати, овочівники, садівники і дрібні фермери-городники. На всі малопотужні трактори від 24 л.с. (модель WZ 244) встановлена ​​трансмісія 8х2, що дозволяє підібрати діапазон швидкостей для абсолютно будь-яких робіт сільгосп призначеннь і не тільки. Трактори потужністю 45-50 к.с. оснащуються реверсивною трансмісією 8х8, що робить машини даного класу дуже зручними при маневруванні в умовах обмеженого простору.

Універсальні трактора потужністю 80-140 к.с.

У всіх тракторів потужністю 80-140 к.с. (моделі TS 804 і вище) є можливість міняти відстань між центрами коліс, в тому числі і до 1400 мм., що автоматично робить дані машини універсально-просапними, здатними вільно працювати з міжряддями в 70 см. застосовуваним при вирощуванні технічних культур. Так трактора 120-140 к.с. (моделі TS 1004 і TS 1204) можуть працювати як з широкозахватних знаряддями, чотирикорпусний плугами, так і з прополювальними культиваторами. Це дозволяє невеликим підприємствам мати в господарстві один трактор для виконання всіх сільгосп операцій без залучення додаткових силових агрегатів.

Потужні трактора

На сьогоднішній день доступні до замовлення трактора потужністю 150-230 к.с. Всі трактора цієї лінійки оснащені 6 циліндровими рядними двигунами марки WEICHAI, з робочим об'ємом 6,75 л. і реверсивної трансмісією 16х16. Найпотужніші моделі комплектуються двигунами марки DEUTZ, електрогідравлічним зчепленням і коробкою 40х40 «Power Shift» від німецького виробника «ZF». Така компоновка дозволяє перемикання передач без розриву потоку потужності.

Доступні кредити

Сьогодні наші трактора стали ще доступнішими для споживачів. За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження, що дозволяє отримати кредит на техніку з процентною ставкою від 5% річних. Програма впроваджена з 01.02.2020 і вже успішно працює у всіх регіонах України.

Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом.

Будь ласка, заповніть форму:

Ми зв'яжемося з Вами
для оформлення замовлення
найближчим часом

Будь ласка, заповніть форму: